Futboll

Shkëndija e Tetovës mbyll merkaton me afrimin e Visar Musliut

Vetëm një ditë pas afrimit të nigerianit Wakili, Shkëndija e Tetovës zyrtarizon edhe Visar Musliun. Mbrojtësi qendror vjen te Shkëndija në formë huazimi nga radhët e Prishtinës, me opsion blerjen e kartonit të plotë të lojtarit në fund të sezonit aktual.

23-vjeçari, i dalë nga shkolla e futbollit të Gostivarit, përmes Renovës, nga një sezon ishte pjesë e Sent Gallenit të Zvicrës dhe Vardarit të Shkupit. Paraqitjet bindëse e kanë bërë pjesë e gjithë përfaqësueseve të reja të Maqedonisë. Ishte pjesë e suksesit historik me U-21 në Kampionatin Europian për të rinjë në Poloni, ndërsa u konfirmua titullar në përfaqësuesen A në fund të eliminatoreve për Botërorin “Rusi 2018”.

Musliu është futbollisti i gjashtë që bashkohet me Shkëndijën e Tetovës në këtë afat kalimtar, afrim që mbyll merkaton e kuqezinjëve për gjysmësezonin pranveror, ku kërkohet titulli i kampionit.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency