Futboll

Shkëndija fiton në transfertën ndaj Borec dhe shkëputet në krye!

Java e 15-të në ligën e parë të Maqedonisë së Veriut nisi me suksesin 0-2 të Shkëndijës në transfertën ndaj Borec. Kuqezinjtë tetovarë u shkëputën në krye të renditjes përkohësisht në +5 nga ndjekësja më e afërt që është Shkupi. Një fitore në një fushë të vështirë për skuadrën e Ernest Gjokës e cila zhbllokoi shifrat pas vetëm 25 minutash lojë me një penallti të kthyer në gol nga i përhershmi Besart Ibraimi. Për të vulosur suksesin dhe fitoren e 9-të të Shkëndijës në këtë sezon mendoi Lupçe Doriev që 6 minuta para fundit të kohës së rregullt, realizoi edhe golin e dytë për kuqezinjtë tetovarë. Mesjavën e ardhshme për raundin e 16-të, Shkëndija do të sfidojë Belasican.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency