Futboll

Shkëndija fiton thellë “derbin” e shqiptarëve, “ok” Shkupi

Shkëndija e Tetovës duket e pandalshme drejt titullit kampion në Ligën e Parë të Maqedonisë së Veriut. Kuqezinjtë fituan thellë 3-0 në derbin e shqiptarëve përballë Renovës, duke ruajtur diferencën prej 9 pikësh me Shkupin.

Të tre golat e sfidës u shënuan në pjesën e dytë dhe kanë për autorë B. Ibraimin, Igor dhe Elezin.

Shkupit I mjaftoi goli i Diack në minutën e 78-të për të marrë pikët e plota në fushën e Akademija Pandev, me të njëjtin rezultat 0-1 Struga Trim&Lum mposhti Borecin. Makedonija GP triumfoi 0-2 ndaj Belasicas, ndërsa rezultati më i thellë u arrit në Sileks – Vardar 6-0.

Java 26

Akademija Pandev – Shkupi  0-1

Belasica – Makedonija GP      0-2

Borec – Struga Trim & Lum    0-1

Renova – Shkendija  0-3

Sileks – Vardar   6-0

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency