Futboll

Shkëndija i merr një pikë Vardarit, Shkupi zhgënjen në shtëpi

Shkëndija e Tetovës nuk arriti të shfrytëzojë përballjen direkte me Vardarin në Shkup, për të ngushtuar diferencën me ekipin maqedonas në tabelën e renditjes, pasi nuk shkoi më shumë se një barazim 2-2.

Kuqezinjtë nga Tetova e panë veten dy herë në disavantazh, por reaguan mirë në të dy rastet duke barazuar në të dy rastet me anë të sulmuesit Mexhit Neziri dhe duke dalë me një pikë nga kjo transfertë, që e lë të pandryshuar distancën prej 8 pikësh nga kreu.

Rezultat negativ regjistruan edhe skuadrat e tjera shqiptare Shkupi dhe Struga Trim&Lum, me të parët që humbën në shtëpi 2-3 përballë Makedonija GP, ndërsa struganët nuk shkuan më shumë se barazimi 1-1 përballë Borac.

U rizgjua ndërkohë skuadra e Xhepçishtit, Renova, që mposhti me rezultatin 4-3 me përmbysje ekipin e Rabotnickit, pasi kishte humbur 45 minutat e para në shifrat 2-3.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency