Miqesore

Shkëndija ndal Zorya Luhansk, barazon edhe Arbëria!

Shkëndija e Tetovës barazon në miqësoren e parë në tokën turke. Në testin përgatitor ndaj skuadrës ukrainase të Zorya Luhansk skuadër që këtë sezon mori pjesë në grupet e Europa League, formacioni i drejtuar nga Ernest Gjoka tregoi personalitet duke e mbyllur ndeshjen në një barazim 1-1. Ishin kuqezinjtë tetovarë që kaluan të parët në avantazh me sulmuesin Lupçe Doriev i cili shfrytëzoi asistin e Besart Ibraimit i cili i rikuperoi topin mbrojtësit të fundit të skuadrës ukrainase, por Zorya Luhansk barazoi brenda fraksionit të parë dhe me këtë rezultat u mbyll e gjithë sfida. Barazim pa gola për Arbërinë, me skuadrën e Superligës kosovare që mori një rezultat pozitiv ndaj ukrainasve të Minaj.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency