IPKO Superliga

Shkëndija nuk hap probleme, Besmir Bojku edhe një sezon te Feronikeli

Mesfushori shqiptar nga Maqedonia e Veriut, Besmir Bojku, vazhdon rrugëtimin me Feronikelin.

Bojku i cili kaloi një sezon fantastik me Feronikelin, bindi drejtuesit e klubit për një marrëveshje të re me Shkendijën, duke zgjatur bashkëpunimin (huazimin) më numrin 20 edhe për sezonin e ri.

Besmir Bojku shquhet për dinamikën e tij të madhe në lojë. Ai ka zhvilluar 40 ndeshje me fanellën e Feronikelit, duke shënuar 5 gola.

Bojku, pas arritjes së marrëveshjes për faqen e klubit u shpreh: “Jam i lumtur qe do të jem pjesë e Feronikelit edhe për sezonin e ardhshëm. Së pari dua të falënderoj, presidentin, drejtorin dhe trajnerin për besimin qe patën tek unë. Për objektivat e klubit nuk duhet të flasësh shumë pasi dihet Feronikeli synon majat e futbollit vendor.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency