Kategoria Superiore

Shkodra i sinqertë: Duhet të jap më shumë për Kukësin(Video)

Donjet Shkodra është një armë më shumë për Kukësin. Mesfushori i cili në muajjn janar iu bashkua bluve ka sqaruar gjithçka me drejtuesit dhe i është ribashkuar në stërvitje skuadrës së parë. Një zgjidhje nga e cila përfitojnë të gjitha palët.

29-vjeçari tregohet i sinqertë dhe pranon se ka ende shumë për të dhënë për Kukësin dhe nuk është plotësisht i kënaqur me paraqitjet e tij.

Të shtunën Kukësi do të ketë një sfidë të rëndësishme ndaj Teutës. Vlerisimi për kundërshtarin është maksimal në fjalët e Donjet Shkodrës, por gjithashtu maskimal është edhe synimi i nënkampionëve në “Niko Dovana.

Reginaldo do të jetë mungesa e madhe e veri-lindorëve në këtë duel, pavarësisht se mos prania e tij është një minus i madh,  mesfushori nga Prishtina shpreson që kjo mungesë mos të ndikojë në paraqtijen e skuadrës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency