Connect with us

Hi, what are you looking for?

Conference League

Humbje minimale në Sofje, Shkupi eliminohet nga Levski (video)

Shkupi e mbyll në raundin e dytë të Conference League aventurën europiane për këtë sezon futbollistit. Ekipi nga Çairi, dhe pse dhuroi një performancë pozitive, nuk ia doli të bënte mrekullinë në Sofje, përballë Levskit.

Lexo edhe:

Takimi i dytë në kryeqytetin bullgar përfundoi me fitoren minimale të vendësve, që shënuan në minutën e 11-të shtesë. Takimi i parë ishte mbyllur por me fitoren e Levskit me shifrat 0-2. Shkupi e ndal këtu rrugëtimin në Evropë.

 

 

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...