Merkato

Shkurt/ Arsenal kërkon informacione për Hakimin, Boca projekton dy blerje të bujshme

Arsenal kërkon informacione për Hakimin
Drejtuesit e Arsenalit kanë nisur punën për të gjetur menjëherë zëvendësuesin e Héctor Bellerín, i cili do të largohet nga “topçinjtë” në fund të sezonit. Klubi anglez ka piketuar Achraf Hakimin, i cili aktivizohet te Interi, si pasuesin e 26-vjeçarit.

Për të arritur te kartoni i mbrojtësit maroken, anglezët janë gati t’i ofrojnë klubit zikaltër shumën prej 50 milionë eurove. Por, Arsenali nuk do ta ketë të lehtë të sigurojë shërbimet e Hakimit, pasi Real Madrid ka të drejtën e riblerjes së futbollistit dhe me shumë mundësi do të kërkojë rikthimin e tij në “Santiago Bernebeu”.

Dëmtohet Stekelenburg, rrezikon përballjen me të shkuarën
Portieri i Ajaxit, Maarten Stekelenburg rrezikon të humbasë përballjen me ish-ekipin e tij Romën në Europa League. 38-vjeçari ka probleme me gjurin dhe për këtë arsye nuk zbriti në fushë as ndaj Heerenveen në kampionat. Sipas drejtuesve të “harkëtarëve”, Stekelenburg po u nënshtrohet vizitave të detajuara për të kuptuar shkallën e dëmtimit dhe për të parë nëse portieri mund të rikuperohet në kohë për sfidën me Romën.

Yerri Mina drejt largimit nga Everton, oferta nga kampionati italian
E ardhmja e Yerry Mina mund të jetë në kampionatin italian. Sipas mediave angleze, mbrojtësi i Evertonit, për shkak të dëmtimeve nuk ka gjetur vend në formacionin e trajnerit Carlo Ancelotti dhe për këtë me shumë mundësi do të largohet në fund të sezonit. Po sipas raportimeve të mediave, kolumbiani u ka bërë me dije drejtuesve të klubit se kërkon të provojë një aventurë të re futbollistike larg Anglisë. Klubet që interesohen për futbollistin janë Fiorentina dhe Interi.

Boca projekton dy blerje të bujshme, për të dominuar kontinentin
Boca Juniors ka vënë nën shënjestër dy lojtarë të mëdhenj për sezonin e ardhshëm, me objektivin për të fituar Kupën Libertadores, që për ta duket e “mallkuar”. Sipas mediave argjentinase, në krye të listës së merkatos së “Xeneizes” janë Felipe Melo, i cili aktualisht luan te Palmeiras dhe Edinson Cavani, të cilit i skadon kontrata në fund të sezonit me Manchester United dhe për momentin nuk ka vendosur nëse do të rinovojë ose jo me “djajtë e kuq”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency