Merkato

Shkurt/ Man. United dhe Liverpooli, duel për lojtarin e Leeds United

Raphael Dias Belloli, i njohur ndryshe si Raphinha, ka tërhequr vëmendjen e klubeve të mëdha të Premier League-s. Manchester United dhe Liverpooli janë vënë në ndjekje të brazilianit, i cili po bën një punë shumë të mirë te Leeds United, pasi nën drejtimin e Marcelo Bielsas ai ka realizuar 5 gola dhe ka dhuruar 5 asiste, duke bërë që klubet e tjera të shfaqin interes për të.

Pavarësisht interesimit të gjigantëve të futbollit anglez, futbollisti është shprehur se është shumë i lumtur te Leeds, ku të gjithë e kanë trajtuar shumë mirë, dhe falë punës së stafit ai është përmirësuar shumë dhe se nuk e mendon aspak largimin.

Performanca e Franck Kessie ka bindur Milanin t’i besojë atij edhe për të ardhmen. Sipas medieve italiane, drejtuesit e kuqezinjve kanë kohë që po punojnë për rinovimin e kontratës me mesfushorin. Kontrata e 24-vjeçarit skadon në vitin 2024 dhe drejtuesit Maldini dhe Massara janë gati t’i paraqesin lojtarit rinovimin deri në vitin 2026 me një rritje page deri në 3 milionë euro. Aktualisht Kessie përfiton një pagë 2.2 milionë në sezon.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency