Futboll

Shkurtaj zbulon të ardhmen në Supersport: Nuk qëndroj në Superiore, dua të luaj jashtë!

13 gola në sezonin 2018-2019, 22 gola në edicionin e fundit, shifra që e konfirmuan Vasil Shkurtajn si një ndër sulmuesit më të mirë në Kategorinë Superiore, një futbollist zone i aftë për ta dërguar topin në rrjetë dhe për të shfaqur qetësi në çastet kur shumë të tjerë i përfshin paniku. Tashmë 28-vjeçari prej disa muajsh e ka mbyllur kontratën me Kukësin dhe po vijon të përgatitet i diferencuar deri në momentin kur do të hapen dyert për një transferim që i kënaq kërkesat ekonomike të vlonjatit.

Janë përfolur disa klube si kandidatë për shërbimet e Shkurtajt, vetë protagonisti nuk zbulon emra, por pohon se marrëveshja me një klub është pranë.

Tirana u shfaq në dritaren e pretendeteve, por sulmuesi është i prerë dhe i mbyll çdo shteg një të ardhmeje në kampionatin shqiptar.

Shpenzoi një sezon e gjysmë tek Kukësi duke e dërguar topin në rrjetë 32 herë, lidhja me ish shokët e skuadrës është ende e ngushtë dhe 28-vjeçari i ndoqi si tifoz sfidat në Europë duke dhënë edhe opinionin e tij në lidhje me paraqitjet e bluve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency