Ligue 1

Shokon Kylian Mbappe: Koha për ndryshim, këtu ose për një projekt të ri

Fjalët e Kylian Mbappesë, të thëna në transmetim direkt, tronditin merkaton e futbollistëve. Sulmuesi i talentuar francez, e ka lënë të hapur mundësinë e largimit nga PSG:

“Ky ka qenë sezoni im i katërt në Ligue 1 dhe ka ardhur momenti i një kthese në karrierë. Mendoj se mund të ketë ardhur momenti për të marrë më shumë përgjegjësi. Shpresoj që të ndodhë te PSG, do të më gëzonte shumë, ndoshta diku tjetër, për një një projekt të ri.”

Fjalë të thëna plot sinqeritet, që kanë ndezur alarmin e kuq nën kullën Eiffel e i kanë bërë tifozët e gjysmës së Europës, që të ëndërrojnë, në veçanti ata të Realit të Madridit.

“Bomberi” i ri, kampion bote në fuqi, i ka ka befasuar dhe gazetarët pas mori çmimin e lojtarit më të mirë të Ligue 1.

“Mendoj se është momenti i duhur për ta thënë. Kur e mendoj, nuk ngurroj ta them.”

Një shenjë kjo që në Paris, një mes tij dhe Neymar, është i tepërt. Tani topi është në fushën e Al Klhelaifit, sheiku arab duhet të vendosë se çfarë do të bëjë.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency