Kupa e Shqiperise

Shorti i gjysmëfinaleve/ Me fat Teuta, çfarë rivaliteti në Vllaznia-Laçi!

Përcaktohet çiftet gjysmëfinaliste të edicionit 2020-2021 të Kupës së Shqipërisë. Shorti i hedhur në ambientet e “Air Albanias” vuri përballë Vllaznisë, Laçin, ndërsa Teuta do të përplaset me Skënderbeun. Skuadra e para të mësuara nga goglat, do të jetë pritëse.

Me fat “Djemtë e Detit”, që do të kenë përballë skuadrën që mbyll Superioren dhe si objektiv kryesor ka mbijetesën. Nga ana tjetër, Vllaznia-Laçi është një sfidë shumë e më ekuilibruar, për faktin se të dyja skuadrat janë në një garë të ethshme për titullin kampion. Edhe në fazën gjysmëfinale do të zhvillohet vetë një ndeshje.

Gjysmëfinalet:

Vllaznia – Laçi (14 prill)

Teuta – Skënderbeu (14 prill)

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency