Tenis

Shpërthen Fognini: Anglezë të mallkuar! Shpërtheftë një bombë këtu… (Video)

Tenisti italian Fabio Fognini i dha lamtumirën turneut të Wimbledonit pasditen e sotme, pasi u mposht me rezultatin 3-0 nga amerikani Sandgren, por përtej eliminimit, u bë protagonist me një shpërthim ndaj organizatorëve.

Fognini nuk e kishte miratuar aspak vendimin e organizatorëve, që sfida mes tij dhe Sandgren të luhej në fushën numër 14 dhe në një moment shërbimi, nuk u përmbajt, duke mallkuar ata që kishin vendosur kështu.

“A është e drejtë të luhet këtu? Anglezë të mallkuar… shiko. Të mallkuar. Shpërtheftë një bombë në këtë fushë. Një bombë duhet të shpërthejë këtu”, tha italiani, ndërsa fjalët e tij u përkthyen menjëherë në anglisht dhe bënë xhiron e botës.

Të shumta ishin kritikat ndaj Fogninit, i cili nga ana tjetër reagoi nëpërmjet një postimi, duke u kërkuar ndjesë njerëzve që mund të jenë prekur nga fjalët e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency