Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kupa e Italisë

“Shpërthimi” i Allegrit, kreu i Juves telefonon drejtuesit e Inter: Ulni tonet!

Pas shpërthimit dhe ofendimeve të trajnerit të Juventus, Massimiliano Allegrit ndaj drejtuesve të Interit në fund të gjysmëfinales së kthimit të Kupës së Italisë, nga ku “bardhezinjtë” u eliminuan” kreu i këtij klubi ka marrë një tjetër veprim.

Sipas raportimeve të medieve italiane, Francesco Calvo u telefonoi të enjten, dje, drejtuesve të Interit për ta ulur tonin dhe të qëndrojnë brenda kufijve të mirësjelljes.

Lexo edhe:

Juventus u eliminua në gjysmëfinale të Kupës së Italisë nga Inter dhe diçka të tillë trajneri Allegri nuk e priti aspak mirë.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...