Kategoria Superiore

Shpëtim Duro: Nuk u dha penallti në favor të Bicajt!

Për trajnerin e Flamurtarit Shpëtim Duro barazimi 1-1 në “Loro Borici” ndaj Vllaznisë është një rezultat i pranueshëm. Sipas tij, vendimet e gjyqtarëve në shumë raste lanë për të dëshiruar.

“Ishte një ndeshje në transferttë dhe përballë Vllaznisë, skuadër me lojtarë cilësorë. Jam i kënaqur me një pikë, por ndjej keqardhje sepse mund të fitonim. Arbitrimi lë për të dëshiruar. Treguam karakter, dominuam, por edhe duhet të kishim shënuar. Arbitrimi tendecioz na i vështirësoi gjërat. Në pjesën e dytë nuk rrezikuam, e kishim situatën ne kontroll”.

Duro ka dyshimet e tij për rastet e diskutueshme, sidomos për një 11-metërsh të padhënë ndaj Bicajt

“Penalltia ishte dyshimtë, por ndaj Bicajt ishte një penallti e padhënë për ne. Kishim disa raste shënimi, por kundërshtari mori terren por pa rrezikshmëri. Alves bëri një ndeshje shumë të mirë. Unë do ta ndërroj sa herë që ai nuk bën paraqitje të mira. Nuk ka thënë asgjë kundër meje.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top