Merkato

“Shpëtoni portierin Joe Hart”, ish-i i Manchester City-t kërkon ndihmë

Shumë lojtarë mbeten pa kontratë pas ditës së sotme dhe janë në ajër sa i përket së ardhmes. Një prej tyre është Joe Hart. Portieri anglez, që luan në radhët e Burnley-t, këtë të martë ndahet nga klubi i Premier Leagues dhe është i shqetësuar për të ardhmen e tij.

Nga nesër, ai do të jetë i lirë dhe ende nuk e di se çfarë do të ndodhë me karrierën e tij. Kështu që gjatë një interviste për BBC ai u lut që t’i jepet mundësia për të qëndruar aktiv.

“Jam ende i ri, kur bëhet fjalë për portierët. Nuk kam asnjë iluzion që Real Madridi të më thërrasë për të zëvendësuar Courtois, por e di që ende kam aftësi të bëj gjëra të mira. Thjesht kam nevojë që dikush të besojë dhe unë do t’ia kthej besimin.”

Joe Hart ishte në majë të futbollit anglez, kur luante me Manchester City-n. Me ardhjen e Pep Guardiolës në “Etihad” humbi statusin e titullarit dhe karriera e tij shkoi drejt greminës. Në moshën 33-vjeçare, ai është ende i sigurt që mund të japë kontribut në nivele të larta. Në sezonin 2019-2020 ai nuk ka luajtur një ndeshje në Premier League dhe që nga kthimi pas pauzës nga COVID-19 ai nuk është grumbulluar më. Përkundër kësaj, Hart ende i beson…

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency