Kombëtarja U-21

Shpresat kërkojnë të marrin “hakun” e kombëtares A, ndaj Turqisë për fitore!

Atë që nuk e bëri dot kombëtarja e madhe do përpiqet ta realizojë sot përfaqësuesja Shpresat e Shqipërisë. 21-vjeçarët e drejtuar nga Alban Bushi do të sfidojnë në orën 19:00  në Elbasan Arena Turqinë dhe do të kërkojnë në një farë mënyre të marrin “hak” për humbjen e kombëtares A në Loro Boriçi. Shpresat nisin sot kualifikueset për kampionatin europian të vitit 2021 me objektivin për të bërë më mirë se në eliminatoret e kaluara dhe pse jo për të tentuar një nga 3 vendet e para në një grup shumë të vështirë ku bëjnë pjesë edhe Anglia, Austria, Andorra, Kosova dhe sigurisht Turqia. Pa portierin Selmani i cili për shkak të mungesës së Strakoshës në këtë grumbullim u bë pjesë e përfaqësueses së madhe, por me emra të tillë si Dajsinani, Selahi, Kallaku, Muçolli, Mala, Imeri e Vrioni, kuqezinjtë 21-vjeçarë do të tentojnë sot t’i nisin me këmbën e mbarë eliminatoret ndërsa shpresojnë që në Elbasan Arena të kenë edhe një mbështetje të shumtë në shkallët e stadiumit nga ana e tifozëve pasi hyrja në impiant është falas.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency