Superkupa e Spanjës

Shqetëson Messi, nga Spanja e bëjnë të kryer mungesën ndaj Socidadit

Barcelona do të përballet me Real Sociedad këtë të mërkurë në gjysmëfinale të Superkupës së Spanjës, por lajmet që vijnë nga kampi “blaugrana” konfirmojnë me shumë mundësi mungesën e Lionel Messit. Argjentinasi nuk hipi në autobusin që transportonte lojtarët në “Ciudad Deportiva Rafael Gómez del Córdoba”.

Siç ndodh zakonisht, lojtarët i janë nënshtruar një seance të lehtë para ndeshjes, por Messi dhe Araujo nuk janë stërvitur me pjesën tjetër të grupit.

Deri tani nuk ka asnjë shpjegim nga Barcelona për mungesën e mundshme të kapitenit, por ESPN ka raportuar se ai është pothuajse i përjashtuar, pasi ka patur shqetësime të shtunën e kaluar në Granada. Gjithsesi, siç ka mësuar “El Mundo Deportivo”, mjekët do të vlerësojnë në momentin e fundit nëse argjentinasi do të jetë në gjendje të luajë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency