Connect with us

Hi, what are you looking for?

Euro 2024

Shqipëria me mesataren më të lartë, Sylvinho lë pas De Biazin dhe Rejën

Tabela/ "Muri kuqezi" i pakalueshëm
Tabela/ "Muri kuqezi" i pakalueshëm

Shqipëria ka zhvilluar një fushatë eliminatore të shkëlqyer në kuadër të Euro 2024. Kuqezinjtë e trajnerit Sylvinho janë kualifikuar një ndeshje para përfundimit të takimeve në Grupin E teksa skuadra e drejtuar nga trajneri Sylvinho rezulton si kombëtarja me mesataren më të lartë të pikëve të grumbulluar në këto 30 vitet e fundit. Ekipi i drejtuar nga Sylvinho ka një mesatare prej dy pikësh për ndeshje, më mirë edhe se fushata eliminatore e De Biazit apo edicioni i fundit i Edy Rejës.

Tabela e publikuar në emisionin “Kuqezi”:

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...