Kombëtare

Shqipëria U-20 grumbullohet në Paris për miqësoren me Katarin

Shqipëria e 20-vjeçarëve është grumbulluar në kryeqytetin e Francës, Paris, për ndeshjen miqësore që do të zhvillojë me Katarin U-20. Trajneri Ilir Biturku ka grumbulluar 18 lojtarë për këtë ndeshje, që do të luhet ditën e mërkurë, në datë 15 maj.

Kuqezinjtë janë grumbulluar në “Marcoussis Center”, në Paris, ku sot dhe nesër do të zhvillojnë dy seanca stërvitore përpara ndeshjes së të mërkurës e cila fillon në orën 18:00. Për këtë ndeshje miqësore do të vëzhgohen lojtarë të datëlindjeve 1999-2000, kryesisht nga kampionati shqiptar, kjo për faktin se jo të gjithë lojtarët që dëshiron të testojë trajneri Biturku mund të vinin për faktin se nuk është një datë zyrtare nga FIFA.

Lista e kuqezinjve U-20:

 

 

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency