Featured

“Shqiponjat fluturojnë të lira në DigitAlb”, kuqezinjtë dhe dardanët mbeten në ekranin kampion

DigitAlb mbetet shtëpia e të gjithë shqiptarëve të paktën deri në verën e 2028-ës. Platforma më e madhe televizive në mbarë shqiptarinë ka siguruar të drejtat televizive të ndeshjeve të Kombëtares Shqiptare deri në 2028-ën dhe Përfaqësueses së Kosovës deri në 2026-ën.

Të gjitha sfidat e kuqezinjve në Ligën e Kombeve, eliminatoret e Europianëve 2024 dhe 2028, dhe eliminatoreve të Botërorit 2026, por edhe ndeshjet miqësore, do të jenë ekskluzivitet i DigitAlb edhe për plot 6 vite të tjera.

Ndeshjet e Kombëtares Shqiptare për:
UEFA Liga e Kombeve 2022/23
UEFA Liga e Kombeve 2024/25
UEFA Liga e Kombeve 2026/27
Kualifikueset europiane të Euro 2024-ës
Kualifikueset europiane të Kupës së Botës 2026
Kualifikueset europiane të Euro 2028-ës
Ndeshjet Miqësore Ndërkombëtare

Të paktën deri në verën e 2026-ës, edhe ndeshjet e përfaqësueses dardane do të jenë ekskluzivitet i DigitAlb jo vetëm për territorin e Shqipërisë, por edhe atë të Kosovës.

Ndeshjet e Përfaqësueses së Kosovës për:
UEFA Liga e Kombeve 2022/23
UEFA Liga e Kombeve 2024/25
Kualifikueset europiane të Euro 2024-ës
Kualifikueset europiane të Kupës së Botës 2026

Jo vetëm kaq, pasi për të gjithë kompeticionet e lartpërmendura, DigitAlb ka ekskluzivitetin e të gjithë ndeshjeve, duke garantuar për abonentët përballjet më të mëdha të përfaqësueseve si Italia, Gjermania, Anglia, Holanda, Belgjika, Spanja, Franca, etj.

Ndeshjet Ndërkombëtare për:
UEFA Liga e Kombeve 2022/23
UEFA Liga e Kombeve 2024/25
UEFA Liga e Kombeve 2026/27
Kualifikueset europiane të Euro 2024-ës
Kualifikueset europiane të Kupës së Botës 2026
Kualifikueset europiane të Euro 2028-ës
Ndeshjet Miqësore Ndërkombëtare…

Sepse DigitAlb është platforma e të gjithë shqiptarëve…

Eventet Sportive në SuperSport

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

La Liga 2021/2022

PWDLGFGADifPts
1Real Madrid
38
26
8
4
80
31
+49
86
2Barcelona
38
21
10
7
68
38
+30
73
3Atletico Madrid
38
21
8
9
65
43
+22
71
4Sevilla
38
18
16
4
53
30
+23
70
5Real Betis
38
19
8
11
62
40
+22
65
6Real Sociedad
38
17
11
10
40
37
+3
62
7Villarreal
38
16
11
11
63
37
+26
59
8Athletic Club
38
14
13
11
43
36
+7
55
9Valencia
38
11
15
12
48
53
-5
48
10Osasuna
38
12
11
15
37
51
-14
47
11Celta de Vigo
38
12
10
16
43
43
0
46
12Rayo Vallecano
38
11
9
18
39
50
-11
42
13Elche
38
11
9
18
40
52
-12
42
14Espanyol
38
10
12
16
40
53
-13
42
15Getafe
38
8
15
15
33
41
-8
39
16Mallorca
38
10
9
19
36
63
-27
39
17Cadiz
38
8
15
15
35
51
-16
39
18Granada
38
8
14
16
44
61
-17
38
19Levante
38
8
11
19
51
76
-25
35
20Deportivo Alavés
38
8
7
23
31
65
-34
31


To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency