Përfaqësuesja

Shtohen alternativat për Kosovën, FIFA jep leje për Arijanet Muriqin

Lajm i mirë për Kosovën para ndeshjes së Nations League me Maltën. FIFA i ka aprovimin për aktivizimin e portierit Arijanet Muriqi me “Dardanët”.

Këtë e ka konfirmuar menaxheri i përfaqësueses së Kosovës, Bajram Shala.

Ditë më parë leje për të luajtur për Kosovën kishin marrë edhe qendërmbrojtësi Mirlind Kryeziu dhe sulmuesi Shkëlqim Demhasaj.

Muriqi, 19-vjeçar, është pjesë e Manchester City-t, ndërsa më parë kishte veshur fanellën e Malit të Zi për U-21.

Dy ndeshjet e radhës Kosova i luan ndaj Maltës dhe Azerbajxhanit në Ligën e Kombeve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency