Serie A

Shtohen pretendentët për Calhanoglu, Milan gati t’i “japë duart”

Shtohen pretendentët për Hakan Calhanoglu. Në gjermani aty ku lojtari u konfirmua është Leipgiz që insiston por tashmë për fantazistin turk kanë ardhur oferta edhe nga Premier League.

Janë Leiceser City dhe West Ham dy skuadrat që po shfaqin interes konkret dhe me shumë mundësi do të jetë Calhanoglu i sakrifikuari në merkaton e kuqezinjve.

Për shkak të Fair Play Financiar, Milani duhet edhe të shesë, ndaj me një ofertë prej 30 mln Euro, 25-vjeçari mund të largohet nga kuqezinjtë në fund të sezonit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency