Serie A

Shtohet numri i të prekurve me COVID-19 te Roma, mbrojtësi në karantinë

Një rast tjetër pozitiv me Koronavirus te Roma, pas mbrojtësit Riccardo Calafiori, i lindur në vitin 2002, dhe mesfushorit Diawara. Bëhet fjalë për Gianluca Mancinin, i cili e dha lajmin e pakëndshëm në profilin e tij në Instagram:

“Përshëndetje të gjithëve. U testova pozitiv me COVID-19 dhe për pasojë kam nisur periudhën e karantinës. Për fat, ndihem mirë dhe tashmë nisur numërimin mbrapsht për t’u rikthyer në fushë. Shihemi së shpejti dhe “Forza Roma!”

https://www.instagram.com/p/CGrnY9lL39F/?utm_source=ig_embed

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency