Kategoria Superiore

Shtubina: Fizikisht jam shumë mirë, preferoj më shumë mbrojtjen

Ndriçim Shtubina barazoi rezultatin dhe i “frymëzoi” Laçin drejt përmbysjes ndaj Luftëtarit, ku bardhezinjtë morën tre pikët. Mesfushori iu përgjigj edhe pyetjeve të panelit të emisionit “Gol pas Goli”, në Supersport…

Si ka mundësi që në përballje me Luftëtarin, ndizeni me një tjetër përmbysje, si ajo e sezonit të kaluar?
Luftëtari ka një kundërsulm si vjet, por pak më i dobët se vjet. Ne luajtëm më shumë në qarkullimin e topit. Skuadra jonë ka gjithmonë dëshirë

Ku ndihesh më mirë? Në mbrojtje apo në sulm?
E kam vështirë të zgjedh, por në mbrojtje ndihem mirë. Gjithsesi është trajneri ai që e vendos. E rëndësishme është të luaj.

Do të ishte një çmenduri, pse jo të fillonit të mendonit për titullin?
Është e vështirë të flasim për titullin, jemi skuadër me djem të rinj, nuk duhet t’i ngarkojmë psikologjikisht. Kemi disa lojtarë që nuk janë aktivizuar. Më të fortë do bëhemi, javë pas jave.

Si ndiheni fizikisht?
Unë kam krijuar një stabilitet dhe regjim, për të zgjatur sa më shumë jetën në sport. Stërvitemi mirë, çdo kush e mban rrëgjimin individual. Kjo ana fizike më ka mbajtur këtu.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency