MotoGP

Shtyhet edhe gara e Jerez, sezoni i ri i Moto Gp në pikëpyetje!

Fillimi i sezonit 2020 në Moto Gp dështon sërish për shkak të emergjencës nga koronavirusi. Pas anulimit të Çmimit të Madh të Katarit garës hapëse të Botërorit të këtij viti dhe shtyrjes së Çmimeve të mëdha të Tajlandës, Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Argjentinës edhe gara e Jerez de la Frontera në Spanjë që ishte në program nga data 1 deri në 3 maj është shtyrë për në një afat tjetër të pacaktuar. Lajmi qarkullonte prej ditësh por tashmë ka ardhur edhe zyrtarizimi. Me shtyrjen edhe të garës së 5-të sezonale të Moto Gp, askush nuk e ka të qartë se kur do të nisë sezoni i ri.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency