Merkato

Shtyhet për të premten takimi Perez-Modric, Interi ende shpreson

Të paktën edhe 24 orë pritje për Interin. Do të jetë e premtja dita vendimtare për të ardhmen e Luka Modricit. Pikërisht më 10 gusht do të zhvillohet edhe takimi i shumëpritur mes presidentit të Realit të Madridit dhe mesfushorit kroat, i cili do të kërkojë largimin nga skuadra ku fitoi tre Champions radhazi (katër në total), për të nisur një epokë të re në karrierën e tij, pikërisht tek Interi në Serinë A.

Reali vazhdon të rezistojë dhe është gatu t’i ofrojë një pagë 12 milionë euro në sezon, por Modric tashmë nuk dëshiron të bëjë prapakthehu.

Gjithçka do të vendoset në këtë takim kokë më kokë, president-lojtar. Perez u shfaq i prerë pak ditë më parë kur u shpreh: “E vetmja mundësi që Modric të braktisë Realin është që dikush të paguajë 750 milionë euro). Edhe zëvendëspresidenti Sanzhez ia ka bërë të qartë mesfushorit se klubi nuk ka plan të privohet nga shërbimet e tij. Por Modric këmbëngul që të largohet, pasi Interi i ofron kontratë katërvjeçare me 10 milionë euro në sezon dhe më pas mbylljen e karrierës në Kinë me një tjetër kontratë “faraonike”. Te premten do t’u jepet fund të gjitha spekulimeve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency