Kategoria Superiore

Shtyhet Skënderbeu-Partizani, ja kalendari i javës së 21-të

Supersfida e javës së 21-të, mes Skënderbeut dhe Partizanit, e cila ishte planifikuar të luhej të premten në orën 18:00, është shtyrë për të shtunën, në orën 17:00.

Ky vendim është marrë pas kërkesës së Partizanit, me pretendimin se koha për të përgatitur ndeshjen është shumë e shkurtër.

Me këtë ndryshim, të gjitha ndeshjet e kësaj jave do të luhen ditën e shtunë, të ndara në dy fasha oraresh, 3 në orën 14:00 dhe 2 në orën 17:00.

E shtunë, ora 14:00
Luftëtari-Vllaznia
Kukësi-Laçi
Lushnja-Kamza

E shtunë, ora 17:00
Teuta-Flamurtari
Skënderbeu-Partizani

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency