Connect with us

Hi, what are you looking for?

Serie A

“Sikur shpërtheu bomba”, lojtari i Udineses humbi kontrollin e makinës dhe shkatërroi një bar

Destiny Udogie, futbollist i Tottenhamit, i huazuar tek Udinese në Serinë A, humbi kontrollin e makinës së tij dhe e përplasi në tarracën e një lokali në Udine (Itali), në orën tre të mëngjesit.

Mbrojtësi 20-vjeçar italian, për të cilin Tottenhami pagoi më shumë se 16 milionë euro, përplasi automjetin e tij të markës Mercedes, duke shkaktuar mbi 3000 euro dëme.

Lexo edhe:

“Këtu duket se ka shpërthyer një bombë”, deklaroi pronari i barit, që u shkatërrua nga Udogie.

Nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar dhe Policia i ka kryer testin e alkoolit Destiny Udogie, i cili është stërvitur normal të nesërmen e aksidentit, detajet e të cilit ende nuk dihen.

Udogie, siç përcaktohet nga rregulloret e brendshme të klubit, do të marrë masën e duhur ndëshkimore.

 

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...