Kategoria Superiore

Silvio Zogaj zgjedh Teutën, rinovon edhe portieri Celeski!

Në miqësoren ndaj Kastriotit për Teutën zbriti në fushë për disa minuta edhe sulmuesi lezhjan Silvio Zogaj i cili vendosi të ndërpriste bashkëpunimin me Vllazninë pas dy sezonesh, vetëm pak ditë më parë. Zogaj ka arritur akordin me Teutën për një kontratë 3-vjeçare dhe është përforcimi më i ri në sulm për skuadrën e Edi Martinit. 23-vjeçari Zogaj në dy sezonet e fundit me Vllazninë mes Kategorisë së Parë dhe asaj Superiore arriti të realizonte në total 5 gola. Ndërkohë, Teuta ka zgjatur bashkëpunimin me Bobi Celeskin. Portieri 23-vjeçar nga Ohri, pjesë e Teutës prej gushtit të vitit 2018, ka firmosur edhe për një tjetër vit, duke konfirmuar qëndrimin te ekipi durrsak edhe për sezonin e ri, edhe pse ai do të vazhdojë të jetë zëvendësuesi i Stivi Frashërit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency