La Liga

Simeone i vogël lë River Plate-n, i bashkohet babait te Atletico

16-vjeçari Giuliano Simeone, djali i vogël i Diego Pablo Simeones, trajnerit të Atleticos së Madridit, ka lënë River Plate-n, për t’u transferuar pikërisht në kryeqytetin spanjoll, te “Los Colchoneros”.

Fillimisht Giuliano do t’i bashkohet ekipit të të rinjve, ndërsa më vonë do të vendoset për të ardhmen e tij, por largimi ka prishur humorin e drejtuesve të klubit të River Plate, që janë gati të denoncojnë Atleticon, për të marrë një dëmshpërblim.

Pas Giovanni Simeones që luan te Cagliari dhe Gianluca Simeones te Ibiza, tani lë Argjentinën edhe djali i vogël i Diego Simeones, që do të tentojë të ngjitet lart duke filluar nga klubi ku babai i tij është shndërruar në një emblemë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency