Gossip

Simona Patisso “nxit” Fioren me një set fotografik shumë “të nxehtë” (Foto)

Fiorentina është në krizë rezultatesh, pasi nuk fiton në 5 javët e fundit dhe kjo ka bërë që të tronditen pozitat e trajnerit Vincenzo Montella, por për t’u dhënë një dorë futbollistëve që të dalin nga kjo situatë ka menduar modelja Simona Patisso.

Kjo e fundit është një fanse “e thekur” e skuadrës vjollcë dhe së fundi ka publikuar në rrjetet sociale një set fotografik mjaft joshës, duke tërhequr vëmendjen e fansave, por edhe futbollistëve të Fiores.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency