Gossip

Simone Zaza i jep fund lidhjes me Chiara Biasin

Histori dashurie që përfundojnë. E tregon revista italiane “Chi”, që i ka kushtuar një hapësirë të veçantë një çifti mjaft të njohur të botës së sportit. “I erdhi fundi pas dy vitesh bashkëjetesë historia e futbollistit të Valencias dhe të Kombëtares Italiane, Simone Zaza, dhe modeles Chiara Biasi”.

Bukuroshja italiane është larguar nga banesa spanjolle ku jetonte me sulmuesin, por vete Zaza duket se nuk e ka prishur gjumin. “Në telefonin e tij kanë mbërritur mesazhet e një ish-pjesëmarrëseje të njohur në një “reality show”, që e njeh shumë mirë futbollin,” shkruan Chi.

Fotoja e fundit e Zazas bashkë me Chiaran është postuar në janar. Simone, me aq sa kutohet nga reagimet e tij në rrjetet sociale, po mendon vetëm për futbollin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency