Futboll

Simulimi epik i dyshes Busquets-Cillesen, po bën “namin”!(Video)

Për tu rikthyer disi humorin tifozëve të Barcelonës pas humbjes ndaj Levantes në Kupën e Spanjës, ka menduar dyshja Sergio Busquets-Jasper Cillesen. Mesfushori i cili në këtë sfidë u aktivizua si qëndërmbrojtës dhe portieri holandez në sekondat e fundit të shtesës në pjesën e parë, pas një goditjeje këndi në favor të Levantes kanë simuluar aq keq saqë rrëzimet e tyre në tokë po bëjnë xhiron e botës. Edhe pse vetëm se janë prekur ose më saktë ledhatuar nga Chema, Busquets dhe Cillesen janë lëshuar plotë forcës drejt tokës sikur të ishin shtypur nga një tren, duke bërë të qeshin të gjithë tifozët e pranishëm në stadium. E bukura qëndron te fakti se si Busquets ashtu edhe Cillesen janë rrëzuar njëkohësisht dhe pa e parë njëri-tjetrin. Pas një jave në Camp Nou do të luhet sfida e kthimit mbetet për tu parë nëse Sergio dhe Jasper do të dhurojnë një tjetër perlë, e cila po pushton rrjetin.

https://twitter.com/ManLiikeMessi/status/1083501577791512576

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency