Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Sinisa Mihajlovic: Na duhen përforcime

Trajneri i Torinos, Sinisa Mihajlovic gjatë një interviste foli për merkaton dhe përforcimet të cilët dëshiron t’i marrë deri në fund të Gushtit. Ai deklaroi se drejtuesit e klubit e dinë se çfarë duhet për të përmirësuar skuadrën.

Pavarësisht kësaj, Mihajlovic theksoi se në ekip është afruar një mbrojtës qendre si N’Koulou, por duhet edhe një mesfushor, një sulmues krahu si dhe një zëvendësues për Belottin. Në fund ai riktheksoi se për të plotësuar nevojat e skuadrës duhen edhe tre përforcime.

Lajme të tjera

Katar 2022

Lionel Messi rikthehet të flasë për triumfin e Argjentinës së tij në Botërorin Katar 2022. Në një intervistë të gjatë kapiteni i kombëtares albiceleste...

Kategoria Superiore

Vesel Limaj u largua nga Tirana drejt Rumanisë, duke ndërprerë me konsensus marrëdhënien me kampionët e Shqipërisë. Për SuperSport, futbollisti nga Malisheva i lindur...

Kategoria Superiore

Kastrioti ka kryer tri përforcime në ditën e fundit të merkatos. Klubi krutan ka siguruar shërbimet e Arturo Reginaldos, Moustapha Camara dhe Stuart Gjetës....

Kategoria Superiore

Pas dy vitesh në Turqi mes Superligës dhe Ligës së Parë ku u aktivizua me Menemenspor dhe Boluspor, Gentian Selmani rikthehet në Abissnet Superiore....