Futboll

Sinjale nga Portugalia për Ergys Kaçen

Ergys Kaçe drejt Primeira Liga-s portugeze. Mesfushori i Kombëtares shqiptare duket gjithmonë e më larg PAOK-ut të Selanikut, ndërsa në horizont është shfaqur mundësia e huazimit në elitën e futbollit luzitan. Sipas mediave greke, 24-vjeçari nuk është në planet e trajnerit serb, Stanojević. Këtë e konfirmoi edhe fakti që Kaçe nuk ishte as në stol në sfidën e turit të tretë kualifikues të Europa League ndaj ukrainasve të Olimpik Donetsk.

Pavarësisht sinjaleve pozitive dhe paraqitjeve të mira të mesfushorit gjatë fazës përgatitore, kuqeziu nuk cilësohet mes zgjedhjeve të para të stafit teknik dhe drejtuesit e klubit po punojnë që ta huazojnë në një tjetër skuadër. Deri më tani interesim serioz për shërbimet e Ergys Kaçes ka patur nga ekipi tjetër i Superligës greke, Panionios, por së fundmi në skenë kanë hyrë klube nga Portugalia, të cilat janë mjaft të interesuara për shërbimet e lojtarit.

Huazimi i mesfushorit shtatshkurtër në Gadishullin Iberik është një zgjedhje që preferohet edhe nga drejtuesit e PAOK-ut, të cilët nuk dëshirojnë të përforcojnë skuadrat rivale në kampionat. Kaçe u huazua edhe në fillim të sezonit të kaluar, por aventura e tij në Çeki te Viktoria Plzen ishte e pafatë dhe përfundoi mes polemikave në harkun e pak muajve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency