Merkato

“Sirena” gjermane për Khedirën, Nagelsmann e do te Leipzig

“Sirena” gjermanë për Sami Khedirën, pasi është klubi i Leipzig që dëshiron ta rikthejë në Bundesligë, pasi shkëlqeu me fanellën e Stuttgartit, para se të transferohet te spanjollët e Realit të Madridit.

Mesfushori turko-gjerman është jashtë planeve të klubit të Juventusit dhe pret përfundimin e kontratës në muajin qershor të vitit të ardhshëm, ndonëse shpreson në një marrëveshje për prishjen e bashkëpunimit që në janar.

Ka qenë vetë trajneri i Leipzig, Julen Nagelsmann, ai që “i shkeli syrin” Khedirës, pasi deklaroi se për klubin gjerman do të ishte shumë e rëndësishme të arrinte të merrte një mesfushor me cilësitë e tij.

“Është e vështirë ta shohësh jashtë planeve të skuadrës së Juventusit. Do të ishte shumë komod për shumë klube në Europë, pasi ka luajtur rol lideri në klube si Reali e Juventus”, tha Nagelsmann.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency