Merkato

“Sirena” italiane për mbrojtësin e Realit të Madridit

Gjigantët e Italisë janë hedhur në sulm për Nacho Fernandez. Prej kohësh, Napoli e Roma janë interesuar për mbrojtësin spanjoll dhe së fundmi është Interi ai që ka kërkuar informacione te drejtuesit e Real Madrid për 29-vjeçarin.

Ky i fundit ka një kontratë deri në vitin 2020 dhe gjasat janë të mos rinovojë dhe të largohet këtë verë, pasi edhe shanset për të luajtur janë reduktuar me ardhjen e Eder Militao në Madrid.

Nacho vlerësohet rreth 30 milionë euro, por fakti që ka vetë një vit kontratë të mbetur, mund të detyrojë klubin të pranojë oferta edhe sa gjysma e vlerës së tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency