Merkato

Sirena spanjolle për Florenzin, Roma i vendos çmimin

Pas De Rossit dhe Tottit, një tjetër “roman” pritet të lërë verdhekuqtë këtë verë. Bëhet fjalë për Alessandro Florenzin, i cili kërkohet me ngulm nga Monchi te Seviglia në kampionatin spanjoll.

Klubi andaluzian ka kërkuar informacion për Florenzin dhe Roma ka vendosur një çmim prej 30 milionë eurosh për kartonin e tij, shifër kjo që mund të ulet disi, kur negociatat të bëhen më konkrete.

Me trajnerin e ri Paulo Fonseca, Roma po kërkon të rinovojë edhe ekipin, për t’i lënë portugezit një organikë lehtësisht të menaxhueshme dhe mbi të gjitha, me elementë që kanë dëshirë të spikatin.

Florenzi u kërkua edhe nga Interi në ditët e para të merkatos verore, por verdhekuqtë janë kundër shitjes së tij në Itali dhe refuzuan, ndaj zikaltrit ndërruan objektiv, duke marrë austriakun Lazaro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency