Kategoria Superiore

S’ka fitues në “Loro Boriçi”, Vllaznia dhe Flamurtari ndajnë pikët

Vllaznia nuk di të fitojë në “Loro Borici”. Në takimin e dytë sezonal, në impiantin shkodran, “kuqeblutë” barazuan 1-1 me Flamurtarin, që tregoi edhe në këtë sfidë se do të jetë një “kockë” e fortë për të gjithë kundërshtarët dhe në çdo fushë. Një ish-futbollist i Vllaznisë, Tomislav Bushiç, ndëshkoi vendasit që në minutën e 17-të, por në kohën shtesë të pjesës së parë, skuadra e Armando Cungut barazoi 1-1 me Olsi Gocajn nga pika e bardhë e penalltisë.

Me gjithë rastet e krijuara në të dyja portat, rezultati mbeti i pandryshuar deri në fund. Për Vllazninë kjo ishte ndeshja e katërt radhazi pa fitore, ndërsa “kuqezinjtë” e Duros sigluan barazimin e dytë radhazi, pas ndalesës në shtëpinë e tyre ndaj Luftëtarit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency