La Liga

Skandali te Barcelona, reagon Messi: Presim provat, të shohim nëse është e vërtetë

Leo Messi thyen heshtjen dhe në një intervistë të dhënë për El Mundo Deportivon, të përditshmes sportive katalane, heq çdo dyshim për të ardhmen e tij.

“E adhuroj këtë skuadër dhe vendin ku jetoj. Kjo është shtëpia ime. Më pëlqen rutina ime, si në profesion dhe në jetën private. Puna ime më lejon të kaloj shumë kohë me fëmijët e mi. Më lejon të stërvitem dhe të shkoj në tryezë me Antonellën dhe të marr fëmijët. Kemi një jetë shumë normale që më pëlqen.”

Në këtë intervistë 6 herë fituesi i Topit të Artë foli edhe rreth skandalit që ka shpërthyer ditët e fundit të zbuluar nga Cadena Ser. Sipas këtij transmetuesi radiofonik, Barcelona i kishte paguar 1 milionë euro shoqërisë I3 Ventures për të sulmuar lojtarë të ndryshëm dhe ish-trajnerë, mes të cilëve vetë Messin, Piquenë, Xavin dhe Pep Guardiolën.

“Mbeta i befasuar. Isha në udhëtim, kështu që kur mbërrita pashë se çfarë kishte ndodhur. Presidenti na tha të njëjtat gjëra që ka shprehur në konferencën për shtyp.”

Për “yllin” argjentinas është e paperceptueshme që klubi të sulmojë pjesëtarët e tij, madje ata me më shumë influencë.

“Mendoj se është e çuditshme një gjë e tillë, thanë madje se ka prova. Tani është e nevojshme të presim dhe të kuptuar nëse e gjitha kjo është e vërtetë, ose jo. Nuk mund të themi shumë, por mua më duket shumë e çuditshme.”

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency