Abissnet Superiore

Skëmbi: Humbja në Kupë s’ndikon, kampionët pak pika të dobëta

Bledi Shkëmbi nuk sheh pasoja psikologjike të Dinamo pas humbjes së papritur ndaj Erzenit, në Kupë. Trajneri i “Nëndetëses” deklaroi në konferencën për shtyp se e respekton shumë Teutën për gjithçka ka arritur në sezonet e fundit.

“Humbja në Kupën e Shqipërisë nuk ka ndikuar psikologjikisht, jemi përgatitur me qetësi për ndeshjen me Teutën. Kundërshtarin e respektojmë për atë që ka bërë vitin e fundit. Një ekip kampion ka pak pikë ta dobëta dhe ne e dimë këtë.”

Fakti që ka qenë ish-trajner i Teutës, sipas Shkëmbit, nuk do të thotë asgjë, pasi ndeshjen e luajnë futbollistët, jo trajnerët.

“Do të isha “as nën mëngë” nëse do të luaja akoma, por nuk jam. “As nën mëngë” është ai lojtar që bën diferencën në fushë dhe unë shpresoj ta kem nesër në fushë këtë lojtar.”

Shkëmbi, i pyetur nëse i druhet gjykimit, u shpreh:

“Nuk i druhem arbitrimit, Dinamo asnjëherë nuk do të merret me gjykimin, po me atë që duhet të bëjë në fushë. Fusha asnjanëse? Nuk ndikon, sepse në pandemi na duket njësoj, në çdo fushë. Do të ishte mirë që të kishim sa më shumë tifozë, por tani këto janë kushtet.”

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency