Miqesore

Skënderbeu dhe Vllaznia, fitojnë minimalisht në miqësore

Fitore të ngushta për Skënderbeun dhe Vllazninë në miqësore. Korçarët pasi u mposhtën nga Bylis me shifrat 3-1 pak ditë më parë, reaguan në testin e dytë miqësor duke mposhtur 1-0 Besëlidhjen që luan në Kategorinë e Parë. Në kompleksin Tropikal në Durrës vendosi gjithçka një gol i Nazmi Gripshit në minutën e 25-të. Në këtë takim trajneri Ilir Daja e nisi ndeshjen me formacionin më të mirë të mundshëm ndërkohë që në pjesën e dytë u dha mundësi për të luajtur edhe lojtarëve të stolit. Fitore me rezultat minimal arriti edhe Vllaznia që mposhti skuadrën e ligës së dytë maqedonase Labunishta me rezultatin 2-1. Golat për shkodranët u realizuan nga sulmuesi Pusi dhe i rikthyeri Ndriçim Shtubina.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency