Kategoria Superiore

Skënderbeu firmos me kapitenin e U-19-ës së Maqedonisë së Veriut

Tjetër zyrtarizim nga ekipi i Skënderbeun në këtë fillim sezoni. Prej ditës së sotme, Agon Elezi është zyrtarisht futbollist i skuadrës korçare.

18-vjeçari ka konkretizuar marrëveshjen paraprakë të arritur me klubin duke firmosur kontratën që e lidh me Skënderbeun për 3 vitet e ardhshme. Elezi u bashkua sot me grupin nën urdhrat e trajnerit Ilir Daja dhe stafit teknik.

Elezi vjen nga ekipi U-19 francez SM Caen dhe është pjesë e përfaqësueses U-19 dhe U-21 të Maqedonisë së Veriut. Vlen të theksohet se 18-vjeçari mban shiritin e kapitenit tek përfaqësuesja U-19 e shtetit fqinj.

Profili:

Datëlindja: 1 Mars 2001

Vëndlindja: Shkup

Nënshtetësi: Shqiptar, Maqedonia e Veriut

Gjatësia: 1.81 M

Pozicioni: Mesfushor qëndër

Këmba e fortë: E djathta

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency