Futboll

Skënderbeu hidhet në sulm akuzon ashpër Federbet dhe Sport Radar

Skënderbeu sulmon ashpër Federbet dhe Sport Radar. Klubi korçar me një postim në faqen zyrtare në Facebook ka shpërthyer në akuza ndaj dy kompanive që me dyshimet e tyre ishin përcaktuese në vendimin e UEFA-s për të përjashtur me 10 vite nga të gjitha kompeticionet ndërkombëtare Skënderbeut. Klubi korçar ka postuar disa artikuj që lidhin këto kompani me mafian duke nënvizuar se shumë shpejtë drejtësia do të vihet në vend pikërisht në gjykatën federale zvicerane që është shkalla e fundit që do të gjykojë çështjen Skënderbeut pas lënies në fuqi nga ana e KAS-it të Lozanës.

POSTIMI I SKËNDERBEUT:

Si ka mundësi që Skënderbeun duan ta “djegin” këto kompani dhe disa përsona të cilët dyshohen dhe janë nën hetime për lidhje me mafjen?

Nga Sportradar deri tek Presidenti i Federbet i cili ka sulmuar personalisht Skënderbeun…

– https://it.businessinsider.com/scommesse-clandestine-il-pe…/

Ka dhe nga ata që kërkojnë dhomave private prova kundrejt pagesave ilegale…

Drejtësia nuk do të vonojë❗

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency