Kategoria Superiore

Skënderbeu merr një brazilian, zyrtarizon edhe huazimin e portierit të Shkëndijës

Klubi i Skënderbeut ka zyrtarizuar dy afrime në orët e vona të kësaj të shtunë. Skuadrës korçare është përforcuar me brazilianin Jean Victor Goncalves, i cili ka mbërritur në Korçë dhe pasi hodhi firmën në kontratë u vu menjëherë nën urdhrat e Julian Ahmatajt.

Skënderbeu zyrtarizoi gjithashtu edhe huazimin e portierit Bekim Rexhepit nga Shkëndija e Tetovës. 24-vjeçari mbërrin në Korçë me synimin për të luftuar për një vend në formacionin bazë.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency