Serie A

Skriniar më në fund negativ, Conte e do në fushë kundër kampionëve të Spanjës

Interi merr lajm pozitiv në lidhje me situatën e Milan Skriniar. Qendërmbrojtësi sllovak më në fund u testua negative për COVID-19 dhe për këtë arsye mund të kthehet në dispozicion të Contes. Qëllimi është të jetë pjesë e skuadrës ziklatër për ndeshjen kundër Real Madrid, të martën, në Champions.

Sigurisht që nuk do të jetë në ndeshjen e sotme kundër Parmës, por Antonio Conte po pret me padurim të katë në organikën përballë kampionëve të Spanjës.

Skriniar ka qenë pozitiv që nga 8 tetori dhe për këtë arsye kaloi gati një muaj në izolim, në Sllovaki. Mungesa e mbrojtësit qendror u ndie nga zikaltrit, që ka shfaqur probleme në fazën mbrojtëse në këtë fillim sezoni.

Tani Skriniar është rikthyer, megjithëse do t’i duhet pak kohë për të kapur ritmin e pjesës tjetër të skuadrës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency