Euro 2020

Skriniar: Ndaj Suedisë meritonim më shumë, Inzaghi më komplimentoi për golin

Milan Skriniar ishte një nga më të mirët në fushë në përballjen mes Suedisë dhe Sllovakisë, por nuk mjaftoi që këta të fundit të merrnin të paktën një pikë, pasi u mposhtën me rezultatin minimal 1-0.

Mbrojtësi sllovak u shfaq mjaft i kënaqur me paraqitjen e të tijve, por pranoi se është i zhgënjyer për rezultatin dhe bëri thirrje që skuadra të shohë përpara nga ndeshja me Spanjën, pasi ka ende shanse të kualifikohet.

“Më vjen keq që humbëm, pasi luajtëm si një skuadër e vërtetë, duke u rreshtuar mirë dhe treguar shpirt të lartë gare. U ndëshkuam nga një episod, siç ishte penalltia dhe më pas provuam, por ishim të pafat”, deklaroi mbrojtësi sllovak.

Ditët e fundit mediat kanë raportuar se Skriniar mund të largohet nga Milano këtë verë, por vetë futbollisti mohoi zërat e merkatos dhe zbuloi se ka folur disa herë me trajnerin e ri të zikaltërve, Simone Inzaghi.

“Herën e fundit që më shkroi Inzaghi, ishte pas golit të shënuar ndaj Polonisë. Kemi folur disa herë gjatë kësaj kohe dhe jam shumë i lumtur që tifozët zikaltër më kanë mbështetur dhe përgëzuar për atë që po bëjmë këtu. Përfitoj nga rasti t’i përshëndes dhe falënderoj të gjithë”, deklaroi Skriniar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency