Serie A

Skriniar “shuan” zërat e merkatos: Jam shumë mirë te Interi

Kohët e fundit ka pasur zëra të shumta që flisnin për një largim të mundshëm të mbrojtësit sllovak të Interit, Milan Skriniar, drejt skuadrave spanjolle si Reali i Madridit dhe Barcelona, që nuk e kanë fshehur interesin për të.

Megjithatë vetë futbollisti, që po luan sezonin e tij të tretë te zikaltrit, ka mohuar mundësitë e një largimi, duke konfirmuar se ndihet mirë në Milano dhe se zërat përhapen nga ish menaxheri i tij për të krijuar konfuzion.

“Unë ndihem shumë mirë te Interi dhe dua të qëndroj gjatë këtu. Zërat për largim i përhap ish menaxheri im për të krijuar konfuzion, por nuk më shpërqendrojnë aspak, pasi jam i bindur në atë që dua”, deklaroi sllovaku.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency